Yönetim

ISI SAĞLIĞIMIZI DESTEKLİYOR

Ali Bidi

Sağlıklı yaşamak, spor yapmak ve doğal beslenmek artık benim için bir yaşam tarzı haline geldi. Bu konuda kendimi seyahat ederek, kitap okuyarak ve konuşmalara katılarak sürekli geliştiriryorum.

120 yaşına kadar sağlıklı yaşamak için araştırmalar yapıyor ve yenilikler keşfetmeye çalışıyorum. İşte tam da bu anda, Physiotherm Derin Isı Kabinlerini keşfettim. Sağlıklı yaşamaya katkı sağlamak için sevdiklerime, müşterilerime ve ülkeme bu sistemi tanıtmaya karar verdim. Bu yenilikçi derin ısı kabinler standardı belirliyor ve kişiye özel uygulamalarıyla her zevke ve ihtiyaca uyum sağlıyor. Tasarımı ve kolay kullanımı sayesinde, özel sektör, termal tesisler, rehabilitasyon merkezleri, oteller ve spalarda uygulama alanı bulan bu derin ısı kabinler, aynı zamanda son kullanıcılar tarafından da çok büyük ilgi görmeye devam ediyor.

ALİ BIDI

Physiotherm

Türkiye Distribütörü

Şirket Sahibi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2020 Physiotherm
Serik Cad. Havaalanı Karşısı No:411 Merkez 07300 Antalya/TÜRKİYE

Tel: +90 (242) 340 25 75
Fax: +90 (242) 340 25 77
Email: info@physiotherm.com.tr

sensual hair bob wet and wavy hair with closure hair extensions uk quad weft hair extensions uk types of hair weaves and their names remy hair extensions toni " guy illuminating hair perfume review russian slavic hair suppliers hair extensions uk wedding hair extensions before and after xpression braiding hair colours real hair wigs