Tarihçe

PHYSIOTHERM’İN KURULUŞU

luisLuis Schwarzenberger özünde bir dağcı, kayakçı ve alpinist idi. 1994 yılında ciddi bir kayak kazasından sonra iki omurunun kırılmasının ardından yaşamında bir dönüm noktasına geldi. Doktorlar tehlikeli bir operasyonun tek çözüm olduğunu düşündüler. Ancak Luis Schwarzenberger iyileşeceğini ve spora döneceğini önceden  görüyordu ve diğer tedavi yöntemlerini araştırdı.

Alternatif tıp uzmanı olan arkadaşı ona derin ısı tedavisinden bahsedince Luis Schwarzenberger’in aklını çelmiş oldu. Derin ısı üzerinde yoğun olarak çalıştı ve başardığı şey neredeyse imkânsız olan bir şeydi: Derin ısı kendiliğinden iyileşme kabiliyetlerini etkinleştirdi ve birkaç hafta sonra tekrar ayağa kalkmasını sağladı.

Bu uygulama ile tamamen ikna oldu ve bir kızılötesi uzmanı ile patentli lava sand (lav kumu) teknolojisini kullanarak özel düşük sıcaklıklı derin ısı teknolojisini geliştirdi. Akabinde gelen ise eşsiz bir başarı öyküsüydü.

-Tirol’de yapılmıştır.

 

 

 

© 2020 Physiotherm
Serik Cad. Havaalanı Karşısı No:411 Merkez 07300 Antalya/TÜRKİYE

Tel: +90 (242) 340 25 75
Fax: +90 (242) 340 25 77
Email: info@physiotherm.com.tr

sensual hair bob wet and wavy hair with closure hair extensions uk quad weft hair extensions uk types of hair weaves and their names remy hair extensions toni " guy illuminating hair perfume review russian slavic hair suppliers hair extensions uk wedding hair extensions before and after xpression braiding hair colours real hair wigs