SSS(FAQS)

Sıkça Sorulan Sorular

 

Physiotherm

  • Physiotherm prensibini hiç kuşkusuz kullanabilir miyim?

Deri hasarı ya da göz hasarı, patentli Physiotherm kızılötesi C ısıtıcısını doğru kullandığınız sürece oluşmaz, bu raporla da tespit edilmiştir.

  • Sırtım seanstan sonra kızarık! Bu normal mi?

Kan dolaşımı hızlanır ve kan ısıyı vücudun içine taşır, bu esnada deride gözle görünür bir kızarıklık, normal ve beklenen bir durumdur. Bu kızarıklıklar 3 saat sonra geçmemiş olursa Physiotherm size gelecek seansta yoğunluğu veya süreyi düşürmenizi tavsiye eder.

  • Neden terlemiyorum?

Genellikle Physiotherm seansında 10 dakikadan sonra terlemeye başlarsınız. Ama ilk seansınızda terlemiyorsanız ya da az terliyorsanız bu normal bir durumdur. Verici yoğunluğunu yükselterek zorla terlemeye çalışmayın. Dış sıcaklıktan bağımsız vücut 37°C’lik ideal sıcaklığını sabit tutmaya çalışır, bu seviyede tutma yöntemi insandan insana değiştiği için herkes farklı terler.

  • Physiotherm derin ısı kabinini hamilelikte kullanabilir miyim?

Her hamilelik farklı geçer, bu nedenle tıbbi uzmanınıza danışmanızı tavsiye ederiz.

Önemli: Derin ısı kabinde vücut sıcaklığınız sadece 0,2°C ile 0,3°C derece arası artar. Isıtıcıların ya da direkt ısının rahime ya da çocuğa bir zararı yoktur.

 

  • Physiotherm derin ısı kabinini çocuklar kullanabilir mi?

Physiotherm derin ısı kabini, bir yetişkin eşliğinde çocuklar tarafından kullanılabilir. Seans süresinin ve yoğunluğunun bir yetişkine göre daha düşük olması gerekir, çünkü çocukların yetişkinlere göre derileri daha hassas olduğu için ısıyı daha çabuk alır ve farklı algılarlar. Seans süresini aşmamak için aşağıdaki uyarıları göz önünde bulundurun. Özellikle çocukların seans öncesi ve sonrası yeterince su içmesi gerekir.

 Veliler için öneri:

 0 – 0,99 yaş: Bebekler 12 ayına kadar sadece bir yetişkinin kolunda derin ısı kabinine girmelidir ve seans süresi 10 dakikayı geçmemelidir.

1 – 2,99 yaş: Bu yaş gurubundaki  çocukların ısıtıcılara en azından 10 cm uzak olmaları tavsiye edilir. Seans süresi 10 dakikayı geçmemelidir.

3 – 5,99 yaş: Bu yaş gurubundaki çocukların ısıtıcılara en azından 5 cm uzak olmaları tavsiye edilir. Seans süresi 15 dakikayı geçmemelidir.

Physiotherm derin ısı kabinini çocuklar sadece velilerin gözetimi altında kullanabilir.

  • Physiotherm derin ısı kabinini implant olsa da kullanabilir miyim?

Physiotherm derin ısı kabininiz, implantlarınızı kesinlikle ısıtmaz. Genel olarak implantlar 42°C’yi geçen vücut ısısına dayanıklı olarak üretilmektedir. Bir seans sonrasında vücut sıcaklığınız sadece 0,2°C en fazla 0,3°C yükseldiği için kesinlikle bir sorun olmaz.

  • Derin ısıyı ne zaman kullanmamalıyız?

Eğer bir hastalıktan sonra halen ateşiniz varsa (38°C üstünde) ya da henüz tam olarak iyileşmemişseniz, akut iltihap ve taze yaralar mevcut ise, Physiotherm derin ısı kabinini kullanmayınız.

Emin olmadığınız bir durum olursa, lütfen bizimle irtibata geçiniz!

© 2020 Physiotherm
Serik Cad. Havaalanı Karşısı No:411 Merkez 07300 Antalya/TÜRKİYE

Tel: +90 (242) 340 25 75
Fax: +90 (242) 340 25 77
Email: info@physiotherm.com.tr

sensual hair bob wet and wavy hair with closure hair extensions uk quad weft hair extensions uk types of hair weaves and their names remy hair extensions toni " guy illuminating hair perfume review russian slavic hair suppliers hair extensions uk wedding hair extensions before and after xpression braiding hair colours real hair wigs