Physiotherm Prensibi

Physiotherm’in Prensibi

Physiotherm prensibi bir saunadan, bio saunadan veya bir ısı kabininin işlevselliğinden farklıdır. Physiotherm’in özelliği, düşük sıcaklıklı derin ısı teknolojisinde gizlidir. Physiotherm derin ısı kabinindeki sıcaklık, 20-30 dakika sonra 30°C ile 37°C arasında olacaktır. Bu sıcaklıklar arasında çıplak ve hareketsiz bir insanın sıcaklık alış verişi dengeli bir biçimdedir. Vücudunuz ısınmak ya da soğumak için enerji sarf etmemektedir. Vücudunuz artık termal bir ortamdadır. Vücudunuz, o anda ısıyı kolay ve sakin bir şekilde alır ve yine aynı şekilde verebilir. Physiotherm derin ısı kabininde, vücudunuza yalnızca sırt bölümündeki ısıtıcıdan sıcaklık ilave edilir. Bu ısının taşınması için en ideal etken kızılötesi C ışınımıdır. Direkt temas etmeden vücudunuzun sıcaklığını arttırır. Derideki kan dolaşımını ve ısı regülasyonunu olumsuz etkilemez.

Patentli lav kumlu Physiotherm ısıtıcısının özelliği ısıyı vücudunuza eşit olarak yaymasıdır. Ortalama yüzey sıcaklığı 300-320°C’yi bulan bu ısıtıcıların %97’si kızılötesi C ışınımı, %3’ü ise B ışınımı verir. Direkt  koruyucu ızgaradaki ışınım ise, 100 m/W cm2 ’dir.

Physiotherm derin ısı kabini ile, vücudunuzda yüksek ısı üretildiği hissiyatı oluşur ve böylece vücudun içten terlemesi sağlanır. Bu vücut ısısının ve kan dolaşımının yavaş ve kademeli olarak artmasına neden olur ve böylece vücudunuz rahatlıkla ortama adapte olur.

Physiotherm Prensibi

 

© 2020 Physiotherm
Serik Cad. Havaalanı Karşısı No:411 Merkez 07300 Antalya/TÜRKİYE

Tel: +90 (242) 340 25 75
Fax: +90 (242) 340 25 77
Email: info@physiotherm.com.tr

sensual hair bob wet and wavy hair with closure hair extensions uk quad weft hair extensions uk types of hair weaves and their names remy hair extensions toni " guy illuminating hair perfume review russian slavic hair suppliers hair extensions uk wedding hair extensions before and after xpression braiding hair colours real hair wigs