Kızılötesi Kabinler

SAĞLIĞINIZ İÇİN EN İYİ ISI

Türkiye distribütörlüğü Ali Bıdı Sağlıklı Yaşam A.Ş. firması tarafından üstlenilen Physiotherm Infrared (derin ısı) sağlık kabinleri, rahatsızlıkları doğal bir şekilde yatıştırmak amacıyla ısının gücünü kullanır, uzun vadeli bir iyi olma hissi sağlar ve sağlığınızı destekler. Benzersiz teknolojisi, hoş ve derin bir ısı için kızılötesi C ışınımını kullanır ve bu sayede tüm vücudunuz dengeli ve en uygun şekilde ısıtılır.

Kişisel sağlığınızı korumayı ve hastalıkları önlemeyi destekleyen, önceden programlanmış beş uygulamasıyla; stres, romatizma, sırt ağrısı, şişmanlık, uyku ve konsantrasyon problemleri gibi sorunları aşmanızda size yardımcı olabilir. Buna ek olarak, vücudunuzun kendini onaran güçleri aktive edilir.

Physiotherm derin ısı kabin çeşitleri sayesinde, evinizden dışarı çıkmaya gerek duymadan sağlığınıza katkıda bulunabilir ve kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.

 BEŞ UYGULAMAYA GENEL BAKIŞ

  • Kas, bel ağrıları ve gerginleşmelerde
  • Eklem ve romatizma
  • Dinlenme ve canlandırma (kan akışını hızlandırır ve hücre yenilenmesini destekler)
  • Soğuk algınlığı, cilt, bronşlar ve migren
  • Zayıflamada destekleyici ve detoksifikasyon (arındırma)

 ETKİLEYİCİ BİLEŞENLER VE İKNA EDİCİ GERÇEKLER

Şekil ve işlev mükemmel uyumludur. Çeşitli türlerde ahşap, renk nüansları ve talebe göre daha fazla ya da daha az cam elemanı ile tasarımı kişiye özel uygulanabilir.

Tamamen elektronik ve tek noktadan kontrol sistemi, LED renk ve güneş ışığı kombinasyonları, aroma banyosu, MP3 çalar için SD kart girişi, harici müzik cihazına bağlantı ve ısı geçirmez özel zemin gibi birçok özellik ile donatılmıştır.

Patentli Lavatech teknolojisine sahip, düşük sıcaklıklı derin ısı teknolojili ısıtıcıları ile yüksek seviyelerde ısı transferi, vücudu strese sokmadan ısıtır. Homojen ışık yayma alanına ve SensoCare® ısı teknolojisine sahiptir.

Sınırlı yer gereksinimine (0,9 m2 ‘den başlayan) ve sınırlı enerji gereksinimine ihtiyaç duyar. Nem oluşturmaz ve bu özelliği sayesinde tüm yaşam alanları için uygundur. Seramik kızılötesi barlar için ömür boyu garanti verilmektedir.

Daha Detaylı bilgi için +90 242 340 25 75 nolu telefonu arayabilirsiniz

physiotherm-kizil-otesi-kabinler

© 2020 Physiotherm
Serik Cad. Havaalanı Karşısı No:411 Merkez 07300 Antalya/TÜRKİYE

Tel: +90 (242) 340 25 75
Fax: +90 (242) 340 25 77
Email: info@physiotherm.com.tr

sensual hair bob wet and wavy hair with closure hair extensions uk quad weft hair extensions uk types of hair weaves and their names remy hair extensions toni " guy illuminating hair perfume review russian slavic hair suppliers hair extensions uk wedding hair extensions before and after xpression braiding hair colours real hair wigs