Alış İçin İpuçlar

Neden Derin Isı?

Satın Alma İpuçlarıHerhangi bir A kızılötesi radyasyon payı içermez,  physiotherm için bu çok önemlidir, A kızılötesi ışınım, sadece bir doktor gözetiminde tıbbi uygulamalarda kullanılabilir. Çalışmalar sırasında A kızılötesi ışınımların cilde hasarı mevcut olmakla birlikte, henüz kanıtlanamamıştır. Buna rağmen ya da bu sebeple Physiotherm bu alana girmek istemiyor. Biz de herhangi bir A kızılötesi spektrumu içermemektedir. Burada önemli tek faktör vücuda verilen sıcaklık olduğundan, yoğun terleme tedavi için geçerli değildir. Physiotherm sisteminde bu, insan vücudu için en iyi şekilde, uygun bir biçimde tatbik edilir.

Physiotherm Isıtıcıları Neden Benzersizdir?

Physiotherm ısıtıcısı, doğrudan kullanıcının vücuduna ışın uygulamak, derin ısı kabin içinde kullanım için Physiotherm kontrol birimi ile kombinasyon halinde geliştirilmiştir. Doğrudan kan dolaşımı sayesinde kullanıcıya her hangi bir gerginlik vermeden yumuşak ve en etkin şekilde, hatta 30 ° C gibi düşük sıcaklık da yoğun terleme başlayabilir. Uygulama sırasında, vücut çekirdek sıcaklığı yaklaşık 0,2-0,5 ° C, son derece nazik bir artış ile hafifçe artmaya devam ediyor.

Physiotherm Kabin İçin Garanti Ne Kadar Süreyle Geçerlidir?

Biz kalitemizden çok eminiz, derin ısı kabin ısıtma elemanları üzerinde ömür boyu garanti veriyoruz. Bu bağlamda, burada da benzersizdir.  Güvenli ve emniyetlidir.  Çünkü Physiotherm Tirol’ de üretilen kalıcı marka kaliteyi simgeliyor.

Bireysel Kullanıcı Kontrolü Nedir?

Bireysel kullanıcı kontrolleri ile her bir derin ısı ısıtıcı yoğunluğu ayrı ayrı kontrol edilebilir. Bu kabin modelleri, iki veya daha fazla kullanıcı yerlere sahip, her kullanıcı gerçek bireysel refahı sıcaklık hassasiyeti daha yakından ayarlanabilir anlamına gelir.

Physiotherm’in Prensibi Nedir?

Physiotherm prensibi bir saunadan, bio saunadan veya bir ısı kabininin çalışımından farklıdır. Physiotherm’in özelliği düşük sıcaklıklı kızılötesi teknolojisidir. Physiotherm derin ısı kabininizdeki sıcaklık, 30°C ile 37°C arasında olacaktır. Bu sıcaklıklar arasında kıyafetsiz ve hareketsiz bir insanın sıcaklık alış verişi dengeli bir biçimdedir. Vücudunuz ısınmak ya da soğumak için enerji sarf etmemektedir. Vücudunuz artık termal bir ortamdadır. Bu durum, vücudun kendi ısı düzenleme mekanizması, “istirahat” olduğu anlamına gelir. Vücudunuz, bu anda ısıyı kolay ve sakin bir şekilde alır ve yine aynı şekilde verebilir. Physiotherm derin ısı kabininizde, vücudunuza sadece sırt bölümündeki ısıtıcıdan sıcaklık ilave edilir.

Physiotherm ilkesi, özellikle sıcaklığı uygun bir şekilde vücuda tatbik edilmesini sağlar. Direkt temas etmeden vücudunuzun sıcaklığını arttırır. Derideki kan dolaşımını ve ısı regülasyonunu olumsuz etkilemez.

Kabin Kurarken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Physiotherm derin ısı kabininin düzgün bir şekilde durması için kurulacak alt zeminin sağlam, yatay ve düz olduğundan emin olun. Düzensiz alt zeminlerin yüzeyini düzeltin.

Elektrik Bağlantıları

Bağlantı soketi max. 16 A ile korunmalıdır. İki kişilik modellerde 12 A sigorta yeterlidir.  Kaçak akım rolesi kullanmanızı tavsiye ederiz.

  • Derin ısı kabininin kurulacağı yer, su sıçramalarına karşı korunmalıdır.
  • Nem, normal bir oturma odası içindeki nem oranı ile aynı seviyede olmalıdır. Örneğin; bir nemlendirme makinesi ile odadaki nem oranının  % 95’ i geçmemesini sağlayabilirsiniz (su damlaları oluşmamalı).
  • Physiotherm derin ısı kabininiz için ideal sıcaklığın, oturma odası sıcaklığı ile aynı olması gerekir (min. 20°C ve komple cam kabinler için min.22°C veya daha fazla). Aksi takdirde ön ısıtma   yapılmalıdır.
  • Eğer sıcaklık, normal bir oturma odası sıcaklığının altındaysa (17-20°C arasında), size Physiotherm derin ısı kabininizi önceden 25°C’ye kadar ısıtmanızı öneririz.
  • Physiotherm derin ısı kabininin dış etken/baskıya maruz kalmaması gerekir (örneğin; yüksek basınçlı temizleyicilere).
  • Kabininizin arka tarafındaki kontrol panosuna kolay erişim için montaj yerinin dikkatli seçilmesi gerekir.

Bu uyarılar dikkate alınmadığı takdirde, Physiotherm derin ısı kabininizin görselliği, işleyişi ve hizmet ömrü üzerinde olumsuz etkiler oluşabilir!

 

 

 

 

© 2020 Physiotherm
Serik Cad. Havaalanı Karşısı No:411 Merkez 07300 Antalya/TÜRKİYE

Tel: +90 (242) 340 25 75
Fax: +90 (242) 340 25 77
Email: info@physiotherm.com.tr

sensual hair bob wet and wavy hair with closure hair extensions uk quad weft hair extensions uk types of hair weaves and their names remy hair extensions toni " guy illuminating hair perfume review russian slavic hair suppliers hair extensions uk wedding hair extensions before and after xpression braiding hair colours real hair wigs